Realizacja spotu w dobie pandemii stanowiła dla nas nie lada wyzwanie.
Projekt powstawał we współpracy z wieloma osobami: zarówno nauczycielami odpowiadającymi za promocję szkoły, jak i uczniami wcielającymi się w rolę aktorów.
Całość zaczęliśmy od wymyślenia scenariusza, w którym postawiliśmy na jak najbardziej realistyczne odwzorowanie nowej rzeczywistości. Ponieważ uczniowie samodzielnie nagrywali wszystkie sceny w domu, tym razem nie mogliśmy w pełni liczyć na nasze filmowe doświadczenie. Doskonale wiedzieliśmy, że największą rolę będzie musiał odegrać montaż. 
Postaraliśmy się jak najdokładniej przekazać aktorom wizję reżyserską, aby ułatwić każdemu z osobna realizację zadania i później w postprodukcji złączyć wszystko w jedną spójną całość. Efekty zadowoliły nas bardziej, niż moglibyśmy się tego spodziewać, a emisja spotu rozpoczęła szerszą akcję promocyjną lubelskiego liceum.
Kampania na Facebooku i Instagramie przebiegająca pod hasłem „#całaprawda o Staszicu” obejmowała także m. in. realizację Drzwi Otwartych w formie transmisji online.
Kampania została zrealizowana na zlecenie I LO im. Stanisława Staszica w Lublinie.
W roku 2021 dostaliśmy propozycję realizacji kolejnych filmów promocyjnych dla szkoły.
Tym razem postawiliśmy na prostą formę serii rozmów z uczniami klas pierwszych.
Zbudowaliśmy autentyczny klimat spotu, pokazując prawdziwe odczucia osób, które w Staszicu naukę zaczęły stosunkowo niedawno. Dzięki temu kampania wyróżnia się w mediach społecznościowych, a odbiorcy mogą poznać szczere odpowiedzi na pytania, które nurtują ich przed wejściem w etap szkoły średniej.