Cześć!
Tu Błażej i Alicja.
Wspólnie tworzymy krótkie filmy promocyjne i dokumentacje z wydarzeń. Dzięki historii i pięknym kadrom docieramy do odpowiedniej grupy odbiorców.
Przewiń w dół i poznaj nas bliżej!
Jak to się wszystko zaczęło?
Poznaliśmy się jeszcze w gimnazjum. Już wtedy Błażej był wielkim fanem przygodowych reality show. W ten sposób nieoczekiwanie narodził się pomysł na stworzenie i nagranie własnej wersji takiego programu.
Do całej sprawy podeszliśmy z wielkim zaangażowaniem i chęcią zrobienia czegoś wielkiego, mimo że nie mieliśmy pojęcia, jak zabrać się za to profesjonalnie. Jednak ta forma spodobała się nam na tyle, że na dobre rozkręciliśmy się z kolejnymi projektami!
Wraz z organizowaniem kolejnych planów filmowych nabieraliśmy doświadczenia, wiedzy
i profesjonalnego sprzętu. Dzięki temu wciąż możemy robić coraz lepsze produkcje!
A teraz…?
Nadal rozwijamy swoją pasję, stawiając czoła kolejnym filmowym wyzwaniom – na swoim koncie mamy już spoty promocyjne i wizerunkowe, relacje z wydarzeń oraz filmy przeznaczone na media społecznościowe. Jesteśmy jednak otwarci na Twoje pomysły i chętnie pomożemy Ci
przy realizacji projektu!
Oprócz komercyjnych zleceń nie porzuciliśmy tego, od czego wszystko się zaczęło: wspólnie stworzyliśmy największy do tej pory autorski projekt reality show – Blagier. Jesteśmy z niego naprawdę dumni!
Nasze spoty niosą za sobą fabułę i opowiadają inspirujące historie, które świetnie trafiają do odbiorców. Wierzymy, że w ten sposób razem możemy stworzyć idealnie wyróżniającą
się reklamę.
Jesteśmy młodymi osobami, które doskonale odnajdują się w mediach społecznościowych i potrafią dotrzeć do grupy swoich rówieśników.
Pozwól nam pokazać to, co robisz najlepiej!